Itálie placení mýta bez zastavení - FreeFlow

Vytvořeno: 23 březen 2016
Zobrazení: 2413

Nový platební systém mýtného FreeFlow na dálnicích v Itálii. Na dálnicích, kde se platí mýto nemusíte pro platbu projetého úseku vůbec zastavovat. FreeFlow se zatím používá pouze na dálnici označované jako Pedemontana Lombarda. Tato část zahrnuje úseky mezi Gallarate a Lentate sul Seveso, ale následovat budou i další úseky směrem na Bergamo a do budoucna se počítá i s obchvaty u Varese (z Gazzada po Vedano Olona) a Como.

FreeFlow systém funguje tak, že každé vozidlo je automaticky registrováno a odpovídající částka za průjezd po dálnici vypočtena na základě poznávací značky a typu vozidla. Platba pak musí být uhrazena do 15 dnů za pomoci kreditní karty, prostřednictvím internetových stránek: www.pedemontana.com. Po on-line registraci bude přiděleno každému identifikační číslo.

Pro pravidelném užívání Pedemontana je vhodné aktivovat tak zvaný „SPZ účet“ (Conto Targa). Tzn. vyplnit několika stránkový formulář a podepsat několikastránkovou smlouvu. Jen pak bude mít cizinec účet pro SPZ aktivován. Více přímo na www.pedemontana.com.

Uložit
Cookies uživatelské preference
Naše webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Tím, že tyto stránky dále používáte, s tím souhlasíte.
OK
Odmítnout vše
Další informace
Analytics
Nástroje používané k analýze dat k měření efektivity webu a k pochopení jeho fungování.
Google Analytics
OK
Odmítnout