Kartoffelkäferbande Party 2017, Grimma - Německo

Vytvořeno: 28 září 2017
Zobrazení: 815

Konečně se na srazu Mandelinek, který se koná vždy třetí víkend v září v německé Grimmě, vydařilo i počasí. To se už několik let nestalo a skvělá zábava, která na tomto srazu vládne, mohla bez problému proběhnout. Klub Mandelinek (Kartoffelkäferbande) letos opět u rybníka Münchteich uspořádal perfektní už 15. ročník tohoto velmi přátelského srazu. Z Prahy se cesta v letošním roce poměrně zrychlila a zkrátila, díky otevřenému dálničnímu úseku dálnice D8 přes České středohoří. My jsme tradičně vyrazili v pátek v poledne a po příjezdu jsme se hned našli s kamarády, kteří dorazili před námi. Někteří už tam byli od čtvrtka. Stanové městečko jsme letos měli velmi dobře viditelné a po postavení stanů jsme hned provedli

průzkum areálu a pozdravili německé přátelé z pořádajícího klubu.

Celý víkend se vydařil a vše opět proběhlo v přátelské až rodinné atmosféře. V sobotu jsme udělali výlet do centra Grimmy a odpoledne jsme se zapojili do programu, kterému vládnou soutěže a tombola o hodnotné ceny. Pak následuje večerní program, kde klasicky jako každý večer hraje kapela a v přestávkách vyhlášení cen, jak např. nejhezčí motocykl v areálu nebo nepočetnější skupina apod. Už se těšíme na další ročník.

Uložit
Cookies uživatelské preference
Naše webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Tím, že tyto stránky dále používáte, s tím souhlasíte.
OK
Odmítnout vše
Další informace
Analytics
Nástroje používané k analýze dat k měření efektivity webu a k pochopení jeho fungování.
Google Analytics
OK
Odmítnout