Prague Harley Days 2016

Vytvořeno: 05 září 2016
Zobrazení: 982

Od pátku 2.9. do neděle 4.9.2016 se v Praze na Výstavišti v Holešovicích konala akce Prague Harley Days 2016. Již 3. ročník pořádaný přímo pod patronací Harley-Davidson Company, jako jedna z oficiálních akcí v Evropě. Letošní ročník byl poprvé třídenní. Akce byla sice především pro motorkáře, ale vzhledem k tomu, že motorkáři mají také rodiny a milovníci motorek nemusí být nutně jejich vlastníci, byla akce zaměřená pro všechny generace a každý si našel to své.

Dětská zóna, výstava motocyklů, kapely, soutěže, kaskadérská show, galavečer thajského boxu, stánky, pivo, steaky, burgry, whiskey a další. Možné bylo vyzkoušet zkušební jízdy na motocyklech Harley-Davidson a na výstavě obdivovat z cca 100ks motocyklů, jak historické kousky, tak novinky z modelové řady 2017. V sobotu proběhla spanilá jízda za účasti cca 1500 jezdců se zastávkou na Staroměstském náměstí. Mezi účastníky bylo možné najít majitelé Harley Davidson např. ze Slovenska, Polska, Německa, Norska, Dánska, Velké Británie, Maďarska, Bulharska, Itálie, Islandu, Ruska a i z Bahrajnu. www.pragueharleydays.cz

Uložit
Cookies uživatelské preference
Naše webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Tím, že tyto stránky dále používáte, s tím souhlasíte.
OK
Odmítnout vše
Další informace
Analytics
Nástroje používané k analýze dat k měření efektivity webu a k pochopení jeho fungování.
Google Analytics
OK
Odmítnout