500 miles Bohemia 2016

Vytvořeno: 04 červenec 2016
Zobrazení: 1112

V termínu 13. 8. - 14. 8. 2016 se konal 4. ročník vytrvalostní akce Bohemia 500 mil, která je určena pro jezdce na motocyklech Harley Davidson nebo Buell. Bohemia 500 mil (805 km) je orientační jízda mezi kontrolními průjezdními body podle předem poskytnutého roadbooku. To vše do 24 hodin. Registrace proběhla v sobotu 13.8.2016 u Harley-Davidson Plzeň a necelá stovka jezdců se vydala na cestu.

Organizátoři zvolili opět zajímavá místa a "tajná" cesta vedla z Plzně přes Karlovy Vary do Krušných hor, pak přes Chomutov, Litoměřice až do Šluknovského výběžku do města Rumburk. Dále přes Liberec na Harrachov a z Krkonoš do podkrkonošského městečka Nová Paka. V tuto dobu se už začalo rozednívat a jezdce čekala poslední část jízdy směr Jičín, Nymburk, Předboj u Neratovic a přes Rakovnicko zpět do Plzně. Všichni účastníci dorazili v pořádku do cíle a byli odměněny odznakem Bohemia 500 mil. Tuto akci můžeme jenom doporučit a už se těšíme na další ročník. Bohemia 500 mil.

Fotografie najdete v naší galerii - zde

Uložit
Cookies uživatelské preference
Naše webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Tím, že tyto stránky dále používáte, s tím souhlasíte.
OK
Odmítnout vše
Další informace
Analytics
Nástroje používané k analýze dat k měření efektivity webu a k pochopení jeho fungování.
Google Analytics
OK
Odmítnout