Jahresparty Kartoffelkäferbande 2015, Grimma - Německo

Vytvořeno: 15 březen 2016
Zobrazení: 1316

Rok: 2015
Motocykl: Harley-Davidson Sportster
Délka trasy:  240 km
Poplatky: žádné

Jako každoročně jsme byli pozváni na Jahresparty (hlavní sraz, který se koná v polovině září) název Muldentaler Biker- und Trikertreffen, do německé Grimmy, ke zpřátelenému klubu Kartoffelkäferbande (Mandelinky), kteří minimálně jednou v roce navštíví sraz u nás v ČR.

Cesta je snadná, jede se kolem Ústí nad Labem na Drážďany pak po A14 na Leipzig kde se sjede na město Grimma a pak směr kemp u velkého rybníka v Alte Poststraße. Cesta při večerním provozu netrvá déle než tři hodiny, tedy, pokud ke konci nebloudíte jako my. Dorazili jsme na sraz v pátek kolem deváté večer,  stejně jako většina z nás musíme chodit do práce.

Nuže, když jsme dorazili na místo, byli jsme jako u vytržení, už od brány. Když si všimli, že jsme Češi, tak se nás okamžitě ujal jeden z členů Mandelinek a aniž by po nás chtěl vstupné, tak nás vedl do části kempu, který byl vyhrazen pro nás. Po zaparkování jsme se pozdravili s našimi již hodně veselými kámoši, postavili jsme stan a vydali jsme se prozkoumávat zvyklosti srazů v bývalé NDR. Jedním slovem – úžasný!!! Všichni členové klubu se aktivně podílejí na organizaci, jsou velmi přátelští a celý sraz neměl nejmenší zádrhel. Hudba výborná, jídlo také, tombola bohatá, zábava skvěle promyšlená a opravdu zábavná, nemáme slovo kritiky. A to poslední a důležité… čisté záchody v každou hodinu, i přesto, že nad ránem byl večírek hodně divoký!

grimma 01 grimma 02 grimma 03 grimma 04 grimma 05

Uložit
Cookies uživatelské preference
Naše webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Tím, že tyto stránky dále používáte, s tím souhlasíte.
OK
Odmítnout vše
Další informace
Analytics
Nástroje používané k analýze dat k měření efektivity webu a k pochopení jeho fungování.
Google Analytics
OK
Odmítnout