Silvretta-Hochalpenstr.

Zobrazení: 2174

Silvretta-Hochalpenstraße je 22,3 km dlouhá a klikatí se ve 34 zatáčkách. Silnice vede z Partenenu v Montafonu (1051 m n. m.) do Galtüru (1584 m n. m.). Nevyšší bod se nachází v nadmořské výšce 2022 m n. m., což poskytuje jedinečný

výhled do nádherné krajiny. Strmé ostré zatáčky a nekonečné serpentiny. Silnice je otevřena pouze v létě a to od června do října. Od Galtüru se nachází asi deset kilometrů na Bielerhöhe, kde se nachází nejvyšší hora rakouské silvretské řady, Piz Buin (3312 m n. m.). Po zaplacení si nezapomeňte vzít leták, protože obsahuje krásnou panoramatickou mapu celé oblasti Silvretta. Na vrcholu průsmyku se nacházejí restaurace. Je možné projít se kolem jezera a podívat se na vodní elektrárnu. Na silnici je rychlostní limit 70 km/h. Doporučujeme tento limit dodržovat, protože je za prvé na co koukat a za druhé je často kontrolován místní policií.

Popatky: 12.00 EUR

Více na www.silvretta-bielerhoehe.at

Uložit
Cookies uživatelské preference
Naše webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Tím, že tyto stránky dále používáte, s tím souhlasíte.
OK
Odmítnout vše
Další informace
Analytics
Nástroje používané k analýze dat k měření efektivity webu a k pochopení jeho fungování.
Google Analytics
OK
Odmítnout