Dánsko (červen 2014)

Vytvořeno: 01 březen 2016
Zobrazení: 945

Rok: 2014
Motocykl: Harley-Davidson Sportster
Délka trasy:  160 km
Poplatky: žádné

Do Dánska jsme přijeli ze Švédska přes most Öresund. Tankováni v Kastrupu u Kodaně a pak už se jen vymotat z dopravní špičky, která byla v tuhle dobu značná a hurá směr Gedser. Během cesty Dánskem došlo i na drobné opravy, ale vše bylo v pořádku opraveno. Dánsko je slušná placka, takže rozhled ze silnice byl obrovský.

Po cestě několik mostů, jezera apod. Asi nejlépe vypadal most Farø. V Gedseru jede trajekt každé 2 hodiny a cena bez předplatného je poměrně vysoká ve srovnání s trajekty do Stockholmu, protože za ten kousek do Rostocku jsme platili stejnou cenu tj. 63 Euro. Při zaplacení dostanete číslo dráhy, ze které vás pak obsluha navede na nalodění, klasika jako u všech trajektů. Kurty netřeba, mají je na palubě, ale pokud se o svého miláčka bojíte, vezměte si je s sebou.

A ještě jedna informace, vzhledem k tomu, že jsou trajekty malé, může se vám stát, že vás kapitán z důvodu velkých vln nevezme na palubu. Jak nám bylo řečeno, už jim tam motorky popadaly a oni s tím nechtějí mít oplétačky.

dk 02 dk 03

vstup do galerie

Uložit
Cookies uživatelské preference
Naše webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Tím, že tyto stránky dále používáte, s tím souhlasíte.
OK
Odmítnout vše
Další informace
Analytics
Nástroje používané k analýze dat k měření efektivity webu a k pochopení jeho fungování.
Google Analytics
OK
Odmítnout